top of page

> Współpraca

>  Pracujesz w pokrewnej branży?

      >  Posiadasz własny zespół instalatorów?

            >  Dbasz o bezpieczeństwo w środowisku pracy?

                  >  Szukasz stabilnego partnera do biznesu?

_Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy firmą z określonym średnioterminowym planem rozwoju. Mamy zdefiniowane cele i przyjętą strategię ich realizacji. Posiadamy znaczący potencjał własny w postaci zespołu specjalistów, pracujących z pasją i zaangażowaniem, chętnych podejmować wyzwania i mierzyć się z ambitnymi projektami inżynieryjnymi. Realizujemy projekty z zakresu przedstawionego w zakładce Oferta. Dysponujemy znaczącym potencjałem zleceń, gwarantujących ciągłość zadaniową. Jednocześnie czynimy ciągłe starania  w pozyskiwaniu kolejnych kontraktów.

  Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich firm branżowych, które w swoim przyjętym modelu działalności pracują w charakterze Podwykonawcy realizującego zadania na zlecenie Generalnego Wykonawcy.

 

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Havac Sp z o.o. jako wsparcie w kolejnych inwestycjach  branżowych, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony pod poniższym linkiem i dołącz do grona naszych stałych partnerów.

     Po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem, zaprosimy Cię na spotkanie, aby razem znaleźć i zdefiniować wspólną płaszczyznę dla naszych biznesów.

bottom of page